IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2026

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkidorSkid-oMedelLångSprintTerrängNattStarter
1Björn WrahmeH451221222020221820226
2Björn KajsH45979715202022205
3Martin BrattH459292222224244
4Anders SandbergH458181192419194
5Edward LarssonH4553531717193
6Thomas HermanssonH45484824242
7(5)Martin AlsénH45343416182
8(1)Lars ErikssonH452222221
8(1)Erik ErikssonH452222221
10(1)Jonas BuudH452020201
11(1)Fredrik Eggoy MarkhesterH451919191
12(1)Magnus WrahmeH451818181
13Magnus GranlundH451414141

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.