IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2013

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

Mästarnas Mästare

  • Emelie BrudinD14

132 p (6 bästa) · 132 totalt · 6 starter · tavla redan utdelad tidigare år

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkidorSkid-oMedelLångSprintMtb-oTerrängNattStarter
1(1)Emelie BrudinD141321322024242024206
2(1)Henrik SparrH16118135201717172020247
3Lars-Erik TjäderH651051052020151720136
4(8)Frida LövgrenD2110310320242015245
5(1)Axel JutterströmH1610210217242024175
6(1)Simon Karlsson-HolmerH1010010020202020205
7(4)Erika DuhlboD1610010020202020205
8(2)Thomas SparrH45999920242020155
9(8)Anders HvittfeldtH21888824131120205
10(8)Bengt "Selja" AnderssonH45868615171720175
11(5)Laura FenyvesiD21868615142020175
12(5)Elsa HermanssonD108484202024204
12(5)Fredrik NorlinH168484202420204
14(5)Karl-Erik AnderssonH55838317151717175
15(5)Stanley HolmerH658181242020174
16(8)Sara RappD21797915151415205
17(8)Moa Sjösten AnderssonD147979201524204
18(4)Per HolmH21787814151717155
19(2)Klaus CsucsH21787820111517155
20(7)Gustav BjörklundH127474172017204
21(7)Pia FrostD457272202017154
22(7)Elin NorlinD147171171720174
23(4)Erik ErikssonH216565171714174
24(4)Simon HodlerH2165652417243
25(9)Kane AnderssonD5564642024203
26(3)Maffe FrostH5560602020203
27(1)Olga RieznychenkoD2156562412203
28(1)Rolf GabrielssonH6556561724153
29(1)Lena Karlsson HolmerD2154541720173
30(1)Johan TryggH4550501515203
31(1)Annelie HermanssonD2147471713173
32(1)Bengt HolmH6546461517143
33(1)Arne HolmerH55444424202
34(1)Anders JohanssonH65444420242
35Evgeniya RyapolovaD21414124172
35Erik WadmanH45414117242
37Isak GarfveH12404020202
37Artem PanchenkoH21404020202
39Linus RappH21404020202
39Marie RappD45404020202
39Thea Sjösten AnderssonD12404020202
42Katarina SvahnD21393915242
43Ulla SvahnD55353515202
43Hanna HvittfeldtD10353515202
45Peter HermanssonH2134341010143
46Erik ErssonH21343414202
47Erik FrostH21343410242
48Monica HolmD55323215172
48Yngve FrostH55323217152
50Björn AlbinssonH45323217152
51Karin ErssonD21313114172
52(36)Rebecca Eriksson BrodinD14313114172
53(1)Björn WrahmeH21303017132
53(39)Håkan DuhlboH45303013172
55(2)Anders GarfvéH21262612142
56(2)Karin HvittfeldtD212424241
56(2)Carl MagnussonH212424241
56(2)Anders ClaessonH652424241
56(2)Berit GummusD452424241
56(2)Roman RyapolovH212424241
56(2)Örjan SvahnH552424241
56Niklas KarlssonH212424241
56(2)Jonas UllbergH212424241
64(3)Elisabeth JohanssonD552020201
64(3)Lars SöderstenH752020201
66(3)John HermanssonH122020201
66(3)Anna Nilsson- SimkovicsD212020201
66(3)Sara ErikssonD142020201
66(3)Ida GarfveD102020201
66(3)Arne GustavssonH752020201
66(3)Mats LagerbladH452020201
66(3)Hans JohanssonH652020201
73(3)Nina JutterströmD101717171
74(3)Johanka SimkovaD211717171
74(3)Kajsa GötheD121717171
74(3)Sofie Karlsson-HolmerD101717171
74(3)Annlouise AlmqvistD451717171
78(3)Urban HallbergH451515151
78(3)Tomas HermanssonH211515151
78(3)Anders NorlinH451515151
78(3)Jonas NorlinH161515151
82(3)Anna GunnarsD211515151
82(3)Ylva KarlssonD451515151
82(3)Måns KarlssonH211515151
82(3)Tony KarlssonH451515151
82(3)Sören LövgrenH451515151
82(3)Per RappH551515151
82(3)Martin JohanssonH211515151
82(3)Andreas AllerhedH211515151
90(3)Alfred BjörklundH161414141
91(3)Lisa GötheD101414141
91(3)Anders ThomeeH451414141
91(3)Olle ZanderH211414141
94(1)Håkan HallbergH651212121

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.