IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2010

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkid-oMedelLångSprintMtb-oTerrängNattStarter
1Thomas SparrH451241241524242420176
2Thomas ÖstlundH457575201520204
3Erik WadmanH4556561517243
4Maffe FrostH4545451417143
5Lars AmbrosiussonH45373717202
6Johan TryggH45323217152
7Håkan HolmbergH452020201
7Anders ThomeeH452020201
9(1)Göran LindhH451717171
10(1)Hans Peter OlssonH451515151
10(1)Håkan DuhlboH451515151
12(1)Torbjörn JonssonH451313131

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.