IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2020

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkidorSkid-oMedelLångSprintMtb-oTerrängNattStarter
1Erik RostH2111411421212424245
2Artem PanchenkoH2166662421213
3Gustav JonssonH2155551915213
4Per HolmH21515119510174
5Simon HodlerH2150502110193
6Simon Karlsson-HolmerH2149491119193
7Linus RappH21454521242
8(6)Mattias ArgårdsH2143431210213
9(3)Edward LarssonH2143431014193
10(6)Albin GezeliusH21414117242
11(2)Thobias BrodinH2140401013173
12(4)Klaus CsucsH213636515163
13(4)Björn KajsH21272710172
14(4)Björn WrahmeH21262616102
15(4)Anders SandbergH21242414102
16(1)Rasmus GöthbergH211919191
17Gustav BjörklundH211717171
18Hans AlinH211616161
19Egil LissmyrH2115151052
20Lars ÅkermanH211313131
21Thomas HermanssonH211010101

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.