IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2009

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkid-oMedelLångSprintTerrängNattStarter
1Anders JohanssonH651191191524202020206
2(1)Hans BohlinH656464151517174
3(1)Lasse BackH6554541720173
4Olle AnderssonH652424241
5Anders RomsonH652020201
6Per-Olov ErikssonH651717171
7Bo RomsonH651515151
8Lennart LindH651414141
9Tore SöderstenH651414141
10Bertil BerglindH651313131

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.