IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2017

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkidorSkid-oMedelLångSprintMtb-oStarter
1Kane AnderssonD55989820172420175
2Marie RappD556666171517174
3Maud AnglebrantD55404020202
4Siv SvahnD552020201
5Pia FrostD552020201
6Britt ClaessonD551717171

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.