IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2019

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkid-oMedelSprintMtb-oTerrängNattStarter
1Gunnel RaskD5563632121213
2Anna AlbinssonD5550501019213
3Kane AnderssonD552424241
4Annlouise AlmqvistD552121211
4Pia FrostD552121211
6Marie RappD551717171

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.