IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2022

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltMedelLångSprintMtb-oTerrängStarter
1Casper WrahmeH109696242424244
2(3)Oskar HermanssonH107171161915214
3(1)Viktor KajsH1062622117243
4(2)Kristian CsucsH10606015521194
5(2)Albin FrykbergH1059591919213
6(2)Martin RyapolovH1052521716193
7Lionel ErikssonH10323216162
8Alexander ÅsbergH10313114172
9Albin TynellH102121211
10Tilian ErikssonH101717171
11Folke ErikssonH101717171
12Erik CsucsH101616161
13(2)Kelwin Falk SimonsH101515151
14(2)Elis LöfgrenH101313131

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.