IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2022

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkidorSkid-oMedelLångSprintMtb-oTerrängNattStarter
1(1)Thomas HermanssonH459393212424244
2(1)Jonas BuudH458787212421214
3(2)Henrik JonssonH458181242117194
4Edward LarssonH4555551719193
5Roger TynellH4550501910213
6Olof ErikssonH45383819192
7Per HolmH452121211
7Kalle BjörkmanH452121211
9Björn WrahmeH451919191
10(1)Tomas DanielssonH451616161
11(1)Anders HvittfeldtH451010101
12(1)Peter DahlgrenH455551

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.