IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2023

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkidorIndoorMedelLångSprintMtb-oTerrängNattStarter
1Astrid HamiltonD1011411421242124245
2Sofie WuopioD1010310321212119215
3Unni GuthD108383192421194
4Lisa HanssonD1053531719173
5Mollie SandbergD10363617192
6Alice Eggöy MarkhesterD102424241
7Alma BrattD102121211
8(1)Wilma ArgårdsD101616161
9(1)Elvira StenlundD101515151
10(1)Minna WrahmeD101414141
11(1)My HodlerD101313131
12(1)Lovisa Huber SvenssonD101212121

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.