IFK Mora OKResultatbanken

Klubbmästerskap

Mästarnas Mästare 2023

Sex bästa resultaten räknas. Vid lika poäng avgör antal starter, därefter medel-KM.

PlacNamnKlass6 bästaTotaltSkidorSkid-oIndoorMedelLångSprintMtb-oTerrängNattStarter
1Elvira BuudD14129176212121242121215219
2(5)Vendela BrattD121271271921212421216
3(1)Sixten BuudH14126171212121195212121219
4(1)Kristian CsucsH10121132212111152421197
5(2)Frida BrudinD161181181921211919196
6(4)Tage BrattH1011711724242124245
7(3)Astrid HamiltonD1011411421242124245
8(2)Leo RyapolovH1211111124242121215
9(1)Sofie WuopioD1010310321212119215
10(1)Martin RyapolovH10969619161921215
11(5)Gustav ElmgrenH1292922152121245
12(2)Oskar HermanssonH10919121131919195
13(2)Wilma HermanssonD1290902124521195
14(3)Edvin ErikssonH1689892121521215
15(3)Unni GuthD108383192421194
16(3)Lovisa KajsD147878211919194
17(8)Olivia HermanssonD16686821521214
18(8)Filippa KarlssonD1464641924213
19(2)Alva HamiltonD12626219519194
20(2)Erik CsucsH105959191014164
21(2)Viktor KajsH1259592119193
22(6)Alexander ÅsbergH105656101217174
23(3)Lova SandbergD1255551719193
24(3)Lisa HanssonD1053531719173
25(3)Folke ErikssonH1052522116153
26(3)Lionel ErikssonH1051511717173
27(3)Casper WrahmeH10484824242
28(1)Edvin FrykbergH14404021192
29Mollie SandbergD10363617192
30Albin TynellH12363617192
31Albin FrykbergH10353514212
32Anine KarlssonD1626262152
33Alice Eggöy MarkhesterD102424241
34Gustav Eggöy MarkhesterH162121211
34Hilma KaboD122121211
34Julia SmidsD162121211
34Alma BrattD102121211
38(1)Tilian ErikssonH101919191
39(1)Wilma ArgårdsD101616161
40(1)Birk HodlerH101515151
40(1)Elvira StenlundD101515151
42(1)Minna WrahmeD101414141
43(1)My HodlerD101313131
44(1)Hugo Björkman KaboH101313131
45(1)Levi PersH101212121
45(1)Lovisa Huber SvenssonD101212121
47(1)Elias NisénH101010101
48(1)Irma JarlemarkD165551

Redigera resultat

Logga in för att lägga till eller ändra resultat, klasser och grenar.